Rozpis nadcházejících událostí
NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI v rozmezí od 11.5. do 4.8.2024
Den | Čas | Místo a text |
---|---|---|
sobota 11.5. |
18:00 | Kostelec: Za Jaroslava Vostala a celou jeho rodinu, za Zdeňka Jůzla a jeho rodinu, za rodinu Haláskovu |
neděle 12.5. |
08:00 | Třešť - M: Za P. Aloise Bumbálka, rodiče a sourozence |
10:00 | Růžená: Za Františka Mezeru, rodiče Mezerovy a Klubalovy a duše, na které nikdo nepamatuje |
|
18:00 | Třešť - K: Za rodiče Tůmovy, tři syny, vnuka Petra a za živ. rodinu Tůmovu a za duše, na které nikdo nepamatuje |
|
úterý 14.5. |
18:00 | Třeštice: Za Josefa a Marii Gregorovy, vnučku, dvoje rodiče a živ. rodinu |
středa 15.5. |
18:00 | Třešť - K: Za rodiče Zudovy, jejich 2 dcery a 2 zetě. |
čtvrtek 16.5. |
18:00 | Růžená: Za rodinu Bambulovu |
19:30 | Třešť - K: Adorace do 20.00 |
|
pátek 17.5. |
18:00 | Třešť - K: Za Stanislava Nováka, za živ. a zemř. rodinu Novákovu, Kubalovu a tety Štumarovy |
sobota 18.5. |
18:00 | Kostelec: Za Antonína, Františka a Boženu Švikovských a duše v očistci |
neděle 19.5. |
08:00 | Třešť - M: Za Jana a Julii Pelikánovy, všechny děti a celý rod Pelikánů |
10:00 | Růžená: Za Stanislava Krejčího, manželku Marii a snachu Lýdii | |
18:00 | Třešť - K: Za manžele Adolfa a Hedviku Brtníkovy, za dvoje rodiče, sourozence a živ. a zemř. rodinu Brtníkovu a Novákovu |
|
úterý 21.5. |
18:00 | Lovětín: Za Antonína a Ludmilu Šimkovy, dvoje rodiče a celou přízeň |
středa 22.5. |
18:00 | Třešť - K: Za Libuši Horálkovou, Josefa Vejmělka, rodinu Vejmělkovu a Martinkovu a za duše, na které nikdo nepamatuje |
čtvrtek 23.5. |
18:00 | Růžená: Za Františka Trojana, dvoje rodiče, sourozence, syna, dceru, vnuka, zetě a duše v očistci pi |
19:30 | Třešť - K: Adorace do 20.00 |
|
pátek 24.5. |
18:00 | Třešť - K: Za Lidmilu a Aloise Roháčkovy a za duše v očistci |
sobota 25.5. |
18:00 | Kostelec: Za živou a zesnulou rodinu Smrčkovu a Čápovu |
neděle 26.5. |
08:00 | Růžená: Za Františka a Vlastu Polednovy a zetě Miroslava |
09:30 | Třešť - M: Za rodinu Hynkovu, Šiftařovu, Alenu Duchkovou a celou živou i zemřelou rodinu | |
18:00 | Třešť - K: Za Karla Marečka, dvoje rodiče, živou rodinu a duše v očistci | |
úterý 28.5. |
17:00 | DPS |
středa 29.5. |
18:00 | Třešť - K: Za Marii Bílou, bratra Stanislava a jeho manželku a za rodiče Markovy |
čtvrtek 30.5. |
18:00 | Růžená: Za Jiřího Hávu |
19:30 | Třešť - K: Adorace do 20.00 |
|
pátek 31.5. |
18:00 | Třešť - K: Za nemocné, trpící, opuštěné a umírající |
sobota 1.6. |
18:00 | Třešť - K: Za Ludmilu a Františka Komínovy, dvoje rodiče, Marii a Josefa Nechvátalovy a syna Františka a celou živ. a zemř. rodinu |
neděle 2.6. |
08:00 | Třešť - M: Za farníky |
10:00 | Růžená: Za Jiřího Svěráka, živou a zemřelou rodinu a duše v očistci |
|
11:30 | Kostelec: Za živou a zemř. rodinu Špičákovu, Oralovu, Novotnou a Vičíkovu; za dar víry; za zemřelou rodinu Zapletalovu, Marešovu, Havlíčkovu, Gerlichovu, Novotnou a Paňákovu | |
úterý 4.6. |
18:00 | Jezdovice: Za farníky |
středa 5.6. |
18:00 | Třešť - K: Za farníky |
čtvrtek 6.6. |
18:00 | Růžená: Za Marii Brtníkovu, manžela a syna |
19:30 | Třešť - K: Adorace do 20.00 |
|
pátek 7.6. |
17:00 | Třešť - K: Svátost smíření a adorace (první pátek) |
18:00 | Třešť - K: Za rodiče Fatrdlovy, jejich syna, snachu, zetě a celou živ. i zemř. rodinu |
|
sobota 8.6. |
18:00 | Kostelec: Na úmysl dárce |
neděle 9.6. |
08:00 | Třešť - M: Za živé a zemřelé členy rodiny Kokejlovy a Mankovy |
10:00 | Růžená: Za rodinu Tůmovu a Hávovu |
|
18:00 | Třešť - K: Za Josefa Poláka, dvoje rodiče, dva bratry, švagrovou, švagra a za duše, na které nikdo nepamatuje |
|
úterý 11.6. |
18:00 | Třeštice: Svátost smíření v kapli |
středa 12.6. |
18:00 | Třešť - K: Za Marii a Richarda Hávovy a jejich syna Jaromíra |
čtvrtek 13.6. |
17:00 | Stonařov: Rekolekce kněží jihlavského děkanátu |
19:30 | Třešť - K: Adorace do 20.00 |
|
pátek 14.6. |
18:00 | Třešť - K: Za zemř. rodiče Semrádovy, Šindelářovy, Kněžíčkovy, jejich živé rodiny, bratra, Marii Kružíkovu a duše v očistci |
sobota 15.6. |
18:00 | Kostelec: Za farníky |
neděle 16.6. |
08:00 | Třešť - M: Za Ladislava Svěráka, za živ. a zemř. rodinu Svěrákovu, Štumarovu a tety Štumarovy |
10:00 | Třeštice | |
18:00 | Třešť - K: Za Emila Lajtkepa, rodiče Lukšovy a Lajtkepovy a manžele Svobodovy |
|
úterý 18.6. |
18:00 | Lovětín: Za Vladimíra Svěráka, dvoje rodiče a celou přízeň |
středa 19.6. |
18:00 | Třešť - K: Za rodinu Vopálenských z Třeště a rodinu Plotovu z Bukové |
čtvrtek 20.6. |
18:00 | Růžená: Za farníky |
19:30 | Třešť - K: Adorace do 20.00 |
|
pátek 21.6. |
18:00 | Třešť - K: Za Lidmilu a Aloise Roháčkovy, jejich sourozence a rodiče |
sobota 22.6. |
18:00 | Kostelec: Za zemřelé rodinu Štrejbarovu, Malíčkovu, duše v očistci a Boží požehnání pro rodinu |
neděle 23.6. |
08:00 | Třešť - M: Za Josefa Salamánka, rodinu Salamánkovu, Brožovu, Zelníčkovu, Svobodovu a duše, na které nikdo nepamatuje |
10:00 | Růžená: Za Františka Růžičku, manželku a rodiny z obou stran |
|
18:00 | Třešť - K: Za Ladislava a Růženu Němcovy, rodinu Němcovu, Novákovu a Trojanovu |
|
úterý 25.6. |
17:00 | DPS: Za farníky |
středa 26.6. |
18:00 | Třešť - K: Za rodiče Hronkovy, dceru a jejího manžela a duse v očistci |
čtvrtek 27.6. |
18:00 | Růžená |
19:30 | Třešť - K: Adorace do 20.00 |
|
pátek 28.6. |
18:00 | Třešť - K: Za Františka a Růženu Krejčovy, jejich syna Františka, jejich rodiče, sourozence a duše v očistci |
sobota 29.6. |
18:00 | Kostelec |
neděle 30.6. |
08:00 | Třešť - M: Za manžela Ladislava Lysého, rodiče Horkých a Lysých, celou živ. a zemř. rodinu a duše v očistci |
10:00 | Růžená: Za Ludmilu a Antonína Kodysovy, dceru, syna, vnuka a tři zetě | |
18:00 | Třešť - K: Za rodiče Pejčochovy, syna Františka a za živ. a zemř. rodinu |
|
úterý 2.7. |
18:00 | Jezdovice: Za rodiče Forstovy |
středa 3.7. |
18:00 | Třešť - K |
čtvrtek 4.7. |
18:00 | Růžená |
19:30 | Třešť - K: Adorace do 20.00 |
|
pátek 5.7. |
10:00 | Růžená |
17:00 | Třešť - K: Svátost smíření a adorace (první pátek) |
|
18:00 | Třešť - K: Za živou i zemřelou rodinu Niederhafnerovu | |
sobota 6.7. |
18:00 | Kostelec |
neděle 7.7. |
08:00 | Třešť - M: Za Věru, Ludmilu, Josefa a Františka Kubů, rodiče a celý rod Kubů a za rodinu Volfovu |
10:00 | Růžená: Za Františka a Boženu Příhodovy a za živou a zemřelou rodinu | |
18:00 | Třešť - K: Za Antonína Kodyse, manželku Ludmilu, Václava Kodyse a jejich rodiče |
|
úterý 9.7. |
18:00 | Třeštice |
středa 10.7. |
18:00 | Třešť - K: Za farníky |
čtvrtek 11.7. |
18:00 | Růžená: Za rodinu Hejdovu, Pernicovu a Sobotkovu |
19:30 | Třešť - K: Adorace do 20.00 |
|
pátek 12.7. |
18:00 | Třešť - K: Za rodiče Hronovy a za živé i zemřelé členy rodu Hronových. |
sobota 13.7. |
18:00 | Kostelec: Za farníky |
neděle 14.7. |
08:00 | Třešť - M: Za Růženu Balatkovu, manžela Stanislava Novotného, syna a snachu |
10:00 | Růžená: Za Aloise a Františku Maryškovy, syna Jiřího a vnučku Petrušku |
|
18:00 | Třešť - K: Za Pavla Lukše a celou rodinu | |
úterý 16.7. |
18:00 | Lovětín: Za Jana Neuwirta, dvoje rodiče a celou přízeň |
středa 17.7. |
18:00 | Třešť - K |
čtvrtek 18.7. |
18:00 | Růžená: Za rodinu Jakubcovu z Čenkova, rodinu Foitlovu z Třeště |
19:30 | Třešť - K: Adorace do 20.00 |
|
pátek 19.7. |
18:00 | Třešť - K |
sobota 20.7. |
18:00 | Kostelec |
neděle 21.7. |
08:00 | Třešť - M: Za farníky |
10:00 | Růžená: Za Františka Jiráka, dvoje rodiče a celou přízeň |
|
18:00 | Třešť - K: Za rodiče Josefa a Jaroslavu Janákovy a Josefa a Marii Fatrdlovy | |
čtvrtek 25.7. |
19:30 | Třešť - K: Adorace do 20.00 |
sobota 27.7. |
18:00 | Kostelec: Za farníky |
neděle 28.7. |
08:00 | Třešť - M: Za Jaroslava Svobodu, sourozence, za rodiče Svobodovy a Vejvodovy a za celou živou rodinu |
10:00 | Růžená: Za Stanislava a Marii Kodysovy, dvoje rodiče, syna Jaroslava a celou živ. a zemř. rodinu | |
18:00 | Třešť - K: Za manžela Františka Šalandu, jeho rodinu a za rodiče Šalandovy, dva syny a dceru | |
úterý 30.7. |
17:00 | DPS |
středa 31.7. |
18:00 | Třešť - K |
čtvrtek 1.8. |
18:00 | Růžená: Za Jana Hamršmída, jeho rodiče a sourozence, za rodinu Bartůškovu a Trojanovu a duše v očistci |
19:30 | Třešť - K: Adorace do 20.00 |
|
pátek 2.8. |
17:00 | Třešť - K: Svátost smíření a adorace (první pátek) |
18:00 | Třešť - K | |
sobota 3.8. |
18:00 | Kostelec: Za farníky |
neděle 4.8. |
08:00 | Třešť - M |
10:00 | Růžená | |
18:00 | Třešť - K |